Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: CILINDRA KOKSNES SMALCINĀTĀJI TRAKTORIEM

Ierīces apraksts

SKORPION 500 RB ir cilindrisks koksnes smalcinātājs, kas funkcionē kopā ar lauksaimniecības vilcēju ar jaudu min. 120 ZS (540÷750 apgr./min.). Sakarā ar nocirsta materiāla lieliem gabarītiem ar diametru līdz 300 mm, cilindrisks koksnes smalcinātājs ir paredzēts mehāniskai koksnes atkritumu piekraušanai ar hidraulisko celtni (standartā ir apgādāts ar celtņa stiprināšanas pamatni). Koksnes iekraušanas liela platība, atvere ar izmēriem 550 x 370 mm atļauj smalcināt izplestu zaru un citu lielu koksnes atkritumu.

Koksnes smalcinātājā tika pielietota koksnes ievilkšanas sistēma, kas sastāv no balansierī iebūvētiem ievilkšanas un piespiešanas zobveida rullīšiem ar diametru 380 mm un iekraušanas galda ar zobveida kāpurķēžu padēvēju ar garumu 920 mm. Skorpion 500 RB var būt arī apgādāts ar hidrauliski saliekamu vāku, kur instalēta ir arī zobveida kāpurķēde ar garumu 850 mm. Kāpurķēžu sistēma atvieglo darbu ierīces operatoram, garantē augstās efektivitātes sasniegšanu.

Koksnes ievilkšanas sistēma ir barota ar hidraulisko sūkni, kas ir ierīces standartā aprīkojumā, rullīši un kāpurķēdes ir baroti no sūkņa ar hidrauliskiem dzinējiem un reduktoriem.

Smalcinātājs atļauj regulēt materiāla padošanu smalcināšanai, tāpēc skaidas var būt nelielas, un pēc turpmākas pārstrādāšanas ar aerobilo dzirnavu var būt izmantotas brikešu vai granulu ražošanai.

3 sektora novietotu griešanas nažu sistēmas izmantošana (viens cilindra pagrieziens uz vienu pilnu griešanu) garantē ļoti augsto ierīces efektivitāti ar nelielu vilcēja jaudu.

Regulāru skaidu nodrošināšana ir garantēta ar sietu, uzstādītu zem griešanas cilindra. Skaidas tiek noņemtas zem sieta ar gliemeža padēvēju uz izmešanas ventilatoru un pēc tam caur izmešanas cauruli. Smalcinātājs ir apgādāts ar hidrauliski saliekamo izmešanas cauruli ar automātisku rotatora 240° vadību, realizētu ar vadības sviru.

Ierīces konstrukcija ir novietota uz vienass šasiju, kas atļauj vilkt ierīci pa visiem ceļu veidiem. Tipiskas braukšanas ass pielietošana bez bremzes atļauj ierīcei Skorpion 500 RB braukt ar ātrumu līdz 25 km/h. Ierīce var būt arī apgādāta ar atsperu balstiekārtu vai pneimatisku balstiekārtu - abas ar pneimatisko bremzi.

Iekraušanas galds novietots ar leņķi 90° attiecīgi braukšanas virzienam atļauj vienlaikus transportēt ierīci un piekabi ar vienu vilcēju (koksnes smalcinātājs ir apgādāts ar automātisko vilkšanas āķi).

Smalcinātājs ir apgādāts ar mūsdienu LED ceļa apgaismojumu.

Standartā Skorpion 500 RB ir apgādāts ar vienu no Eiropā visjaunākajām sistēmām No-stress. Automātiski sargā piedziņas sistēmu no pārslogojuma pateicoties pagaidu padošanas sistēmas aizturēšanu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Skaidas saņemtas no koksnes atkritumiem var būt izmantotas daudzos mērķos, kā enerģētiskos, tā arī rūpnieciskos, pat dekoratīvos. Skorpion 500 RB koksnes smalcinātāja pirkšana ir optimāls risinājums firmām un uzņēmumiem, kas attīsta savu darbību mūsdienu, ekoloģiskā virzienā.

 

Dzinēja tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 500 RB

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm] 3870 x 2360 (3000)* x3025 (4460)*
Svars [kg] 3700** bez hidrauliskā celtņa
Materiāla diametrs [mm] stumbrs līdz 300
Nažu skaits [gab.] 3 griešanas + 1 balsta
Padeves ātrums [lm/min] līdz 21
Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h] līdz 20
Padošanas metode rullītis un kāpurķēžu devējs ar hidraulisku piedziņu
Bungu diametrs [mm] 520
Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm] 555 x 370
Kāpurķēdes garums galds 920, vāks 850
Siets [mm] 30x30 vai 50x50
Minimālā dzinēja jauda [ZS] 120
()*- izmēri pēc montāžas
()**- svars atkarīgs no ierīces aprīkojuma

 

Standarta aprīkojums:

 • Braukšanas ass līdz 25 km/h.
 • Hidrauliski saliekams iekraušanas galds (vāks) ar iekraušanas kāpurķēdi.
 • Hidrauliski saliekama izmešanas caurule ar automātisku rotatora vadību 240° un deflektoru.
 • Mūsdienu ceļa LED apgaismojums.
 • Jauda pieņemšanas veltnis.
 • Savā hidrauliskā sistēma.
 • Hidrauliski regulēta balsta kāja.
 • Vadīšana ar vadības sviru.
 • Pret pārslogojuma sistēma No-stress ar moto-stundu skaitītāju.
 • Automātisks piekabes vilkšanas āķis.

Papildu aprīkojums:

 • Atsperu balstiekārta vai pneimatiskā balstiekārta, abas ar pneimatisko bremzi.
 • Hidraulisks automašīnas celtnis.

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup