Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: STACIONĀRI KOKSNES SMALCINĀTĀJI

Ierīces apraksts

Kapāšanas mašīna Skorpion 500 EB ir stacionārā bungu kapāšanas mašīna, paredzēta smalcināt plakanas virsmas nogriezumus, baļķus, dažādu tipu kokzāģēšanas un mēbeļu ražošanas atlikumus, kādu platums nepārsniedz 500 mm.

Kapāšanas mašīnas vadības sistēma sastāv no vadības skapja, kas ir paredzēts mašīnas ieslēgšanai, darba un pārslodzes kontrolēšanai un pievada izslēgšanai.

Ierīces griešanas sistēma sastāv no cilindra ar 2, 3 vai iespējami 4 griešanas nažiem un viena atbalsta naža. Atbalsta naža novietošanas konstrukcija (izbīdāms no smalcinātāja korpusa) ļauj to ļoti ātri pagriezt vai mainīt (nazis ir uzasināts uz četrām griešanas malām). Izmantoti naži ir izgatavoti no instrumentu tērauda, izturīga pret trulināšanos, kas ļauj pagarināt ekspluatācijas laiku. Nažu skaits cilindrā un izmantota sieta caurumu diametrs ļauj sasniegt drupatu ar vajadzīgu lielumu. Izejvielas tiek transportētas uz kapāšanas mašīnas ieplūdes atveri ar diviem robainiem padeves ruļļiem, kas tiek darbināti ar motoreduktoriem un fakultatīvi ar atbalstrulli, kas ļauj piegādāt pat ļoti īsus elementus.

Koksnes smalcinātājs ir apgādāts ar galveno elektrisko lēngaitas dzinēju. Tāds dzinējs, salīdzinot ar ātrgaitas dzinējiem, raksturos ar stabilāku darbu un lielāku griezes momentu. Ar vienādu jaudu sasniedz lielāku enerģijas pārnešanu, un sakarā ar galvenā dzinēja siksnas skriemeļa diametra palielināšanu - ķīļsiksnu darbspējas pagarināšanu. Ierīces piedziņa ir pamatota uz elektriska dzinēja ar jaudu 45 vai 55 kW.

Kapāšanas mašīna ir aprīkota ar elektronisko darba kontroles sistēmu, kas automātiski aizsargā no ciršanas sistēmas pārslodzes, pagaidām apturot padeves sistēmu.

Kapāšanas mašīna Skorpion 500 EB var iedarboties gan ar konvejertipa, gan ar vibrēšanas iekraušanas un transportēšanas sistēmu. Pamata ierīču komplekts sastāv no kapāšanas mašīnas, vadības skapja un fakultatīvi no iekraušanas transportiera un izkraušanas transportiera.

Izveidotas skaidas var būt izmantotas tiešai krāsns apkurei vai kā izejviela papīra, mēbeļu plākšņu ražošanā un pēc atkārtotas sasmalcināšanas triecientipa dzirnavās brikešu un granulu ražošanā.

 

Dzinēja tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 500 EB

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm] 2050 x 1300 x 1300 (+500)*
Svars [kg] 2400**
Nažu skaits 2 ciršanas + 1 atbalsta
3 ciršanas + 1 atbalsta
4 ciršanas + 1 atbalsta
Padeves ātrums [lm/min] līdz 25,5
Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h] līdz 20
Skaidas platums [mm] no 20 līdz 30
no 15 līdz 25
no 10 līdz 15
Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm] 500 x 180
Ciršanas bungu diametrs [mm] 450
Ciršanas bungu apgriezieni [rpm] 500 (2 noži)
700 (3,4 noži)
Padeves veids konvejertipa vai vibrēšanas transportieris
Pamata dzinēja jauda [kW] 45 vai 55
Padeves dzinēju jauda [kW] 2 gab. x 2,2
Izkraušanas transportiera dzinēja jauda [kW] 1,5
()* - paaugstinošā konstrukcija
()**- svars atkarīgs no ierīces aprīkojuma

 

Standarta aprīkojums:

  • vadības skapis
  • elektroniskā pārslodzes drošības sistēma

Opcionāls aprīkojums:

  • iekraušanas padevējs
  • izkraušanas padevējs
  • padeves ātruma regulācija

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup