Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

PIEDĀVĀJUMS: DISKA KOKSNES SMALCINĀTĀJI TRAKTORIEM

Ierīces apraksts

Skorpion 160 R koksnes šķeldotājs stumbriem un zariem līdz koksnes izmēram 160 mm.


Skorpion 160 R ar ievades veltni ir diska koksnes šķeldotājs ar pneimatisko izmešanas sistēmu uz diska. Šķeldas gabali tiek izmesti caur rotējošu izvades cauruli 360° leņķī, attiecībā pret šķeldotāja šasiju. Koksnes šķeldotāja ar triju punktu piekares konstrukciju, paredzēta darbam ar (min.) 80 KM jaudas lauksaimniecības traktoru. Šķeldotājs aprīkots ar intensīvai lietošanai paredzētu 2 nažu tandēma smalcināmo disku (asināmi no abām pusēm) un 2 atbalsta nažiem Enerģiju pārvada jaudas releja vārpsta no traktora. Koksnes šķeldotāja ir aprīkota ar hidraulisko materiāla padeves ruļļu dzinējsistēmu, kas tiek darbināta no sava hidrauliskā sūkņa.

Novatoriska ieplūdes atveres izvietošana 90° leņķī attiecībā uz braukšanas virzienu ļauj transportēt kapāšanas mašīnu un piekabi tajā pašā laikā ar vienu traktoru.

Standartā ierīce ir apgādāta ar vienu no visjaunākajām elektroniskām sistēmām No-stress, pieejamām eiropiešu tirgū, kas automātiski sargā no piedziņas pārslogojuma pagaidām aizturēšot padošanas sistēmu. No-stress pret pārslogojuma sistēmas programmatūra atļauj viegli mainīt ierīces darba iestādījumus un to pielāgot individuālām prasībām. Programma "bieza koksne", "tieva koksne" atļauj ātri mainīt ierīces darba režīmu, lai pielāgotos aktuāli smalcinātam materiālam un efektīvākam ierīces darbam. Sistēmā ir iebūvēts moto-stundu skaitītājs.

Sasniegtas smalcināšanas laikā skaidas var būt izmantotas tiešai sadegšanai krāsnīs, komposta izgatavošanai, dekoratīviem mērķiem vai pēc atkārtotas izsmalcināšanas ar aerobilo dzirnavu var būt izmantotas brikešu vai granulu ražošanai.

 

Dzinēja tehniskie dati

IERĪCES MODELIS

SKORPION 160 R/90

Izmēri (gar. x plat. x augst.) [mm] 1450 x 2050 x 2150 (2450)*
Svars [kg] 850
Zaru diametrs [mm] 160
Nažu skaits 2 ciršanas + 2 atbalsta
Padeves ātrums [lm/min] līdz 33
Skaidu ražošanas iedarbīgums [m3/h] līdz 12
Skaidas platums [mm] no 9 līdz 11
Padeves veids hidrauliskais padevējs
Ciršanas diska diametrs [mm] 550
Ieplūdes atveres izmēri (plat. x augst.) [mm] 285 x 165
Pievada tips no traktora
Minimālā dzinēja jauda [KM] 80
()* – izmērs pēc izjaukšanas, darba laikā

 

Standarta aprīkojums:

  • skaidu izmēšanas augstuma regulācija
  • rotējoša caurule 360º
  • enerģijas saņemšanas vārpsta
  • sava hidraulikas sistēma
  • No-stress sistēma

UZDOT JAUTĀJUMU

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup