TEKNAMOTOR, koksnes šķeldotājs, kapāšanas mašīna, kapāšanas mašīnas, smalcinātāji, koksnes kapāšanas mašīnas, zaru kapāšanas mašīna, frēzmašīna celmiem, mašīna izrakšanai, pļaujamā mašīna, meža mašīnas, pļaujamās mašīnas, dzirnavas
Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor
PASKATĪT VISAS IERĪCES

Par uzņēmumu

Firma Teknamotor uzsāka savu darbību 1992. gadā.

Daudzgadu pieredze un neatlaidība atļāva mūsu firmai aizņemt vietu starp galvenajām firmām, kas piedāvā koksnes apstrādes piederumus. Mūsu piedāvājumā ir sekojoši produkti:

  • Mobilie homoloģēti diska un cilindra koksnes smalcinātāji zaru un koksnes atlieku izsmalcināšanai.
  • Stacionāri cilindra un diska smalcinātāji zāģētavām ar piederumiem - lentes un vibrācijas iekraušanas-transporta sistēmām (padevēji, vibrācijas un ķēžu galdi) ar dažādiem garumiem un platumiem, pielāgotiem individuālām klientu prasībām.
  • Veserdrupinātāji drupatām un salmiem.
  • Frēzes mašīnas celmu likvidēšanai pēc koku izciršanas.

Mūsu daudzgadu pieredze koksnes atlieku izsmalcināšanas mašīnu projektēšanā un ražošanā garantē profesionālu palīdzību konkrētas mašīnas izvēlē, ievērojot ražotspēju un lietošanu. Pateicoties lieliski apmācītam personālam un sadarbībai ar klientiem varam ražot mašīnas, pielāgotas individuālām prasībām. Pateicoties mūsu mašīnu augstākai kvalitātei un uzticamībai, mūsu kontrahentu pakalpojumu piedāvājums ir var būt pievilcīgāks.

 

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
augšup